0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо. 

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Кримський набір», створена за дизайном Альони Мамай, яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби. 

Орьнек – саме так називається традиційний орнамент кримських татар, що містить у собі об'єднані у композицію дрібні елементи, переважно рослинного та геометричного характеру симетричного та асиметричного розташування.
Червона куля має на собі мигдалеподібний візерунок, який використовували жінки, готові до подружнього життя. Ця куля про розквіт жінки. Про квітуче жіноче начало.
Чорний колір - є символ землі та життєвої сили, що маємо від Матінки-землі. S-подібний елемент є символом води, життя, продовження роду. А орнамент біля цоколю  символізує вогонь. В поєднанні це два першоелементи, від яких утворилось життя на нашій планеті.
На коричневий кулі зображено гвоздику - символ життєвого досвіду, зрілості. Трикутники угорі - обереговий символ. В поєднанні цих елементів можна прочитати про мудрість, що опікується життям і береже його.

Головна мета створення цієї колекції - є збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє, повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.
 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Кримський"

Артикул 4820001107180
В наявності: 30
1 657 грн
Замовити швидко
Вгору