0

Новорічні ялинкові іграшки з колекції "Дитинство"

Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Новорічні ялинкові прикраси від українського бренду “Різдвяні Історії” з колекції ”Дитинство” – це яскраві та незабутні дитячі спогади, які можна закарбувати не лише у пам'яті, а й на вашій новорічній ялинці. Як? Дуже просто! Пропонуємо підібрати новорічну ялинкову іграшку відповідно події, незабутній миті або асоціації, що родом з далекого минулого.

 

Ми допоможемо зануритись у безтурботний та щасливий час кожному дорослому, який всередині завжди залишається дитиною, а малечі вже з ранніх років розвинути любов до сімейної традиції - прикрашати новорічну ялинку подіями з життя, збираючись у теплому сімейному колі щороку напередодні зимових свят.

 

В колекції ”Дитинство” є великий вибір яскравих різнокольорових прикрас як для дівчинки, так і для хлопчика. Будь-яка з них чудово підійде як на подарунок, так і для прикрашання власної новорічної ялинки. Тут і карети принцес, ельфи, сніговики, гноми, машинки, іграшки шкільної тематики і багато інших.

 

Кожна скляна новорічна прикраса, що створена за авторським дизайном, вироблена виключно вручну професійними майстрами. Видувка форми склодувом, сріблення та розпис іграшки висококваліфікованими художниками із використанням високоякісних яскравих фарб – це лише частина магії, результат якої зачаровує як дорослих, так і дітей.

 

Будь-яку з наших крихких ялинкових іграшок  хочеться тримати в руках та уважно роздивлятись. Це іграшка, про яку хочеться говорити, розповідати історії та ділитися ними з найріднішими. Це не просто новорічні іграшки родом з дитинства, це витончені прикрасм що підкреслять вашу індивідуальність та збережуть спогади та теплоту сімейного дому.

 

А ще ми не забули потурбуватись про безпечне зберігання і транспортування наших новорічних прикрас, та розробили спеціальне брендове пакування, яке не тільки допоможе захистити іграшку на довгі роки, а ще й додасть стильного вигляду. 

Вгору