Любі наші майбутні партнери, якщо ви задались питанням, де ж купити ялинкові іграшки оптом в Україні, то ця інформація для вас!

Ексклюзивні ялинкові прикраси ручної роботи від українського бренду  “Різдвяні Історії” - ідеальний сезонний товар в період новорічних свят (і не тільки!), який не залишить ваших покупців байдужими!

Чудовий варіант, який доповнить асортимент і створить нові можливості для будь-якого магазину! У нас ви знайдете найкращий вибір авторських ялинкових іграшок в Україні оптом та отримаєте вигідні умови співпраці. 

Чому варто зробити оптове замовлення ялинкових прикрас саме у нас?

Тому що ми пропонуємо: 

  • скляні ялинкові іграшки виключно ручної роботи - від видувки до пакування;

  • оригінальні форми та дизайни;

  • авторський високохудожній ручний розпис;

  • якісне пакування на системи для зберігання;

  • взаємовигідні умови співпраці;

  • гнучка система знижок.

У цей, непростий для нашої країни час, ми маємо чітку позицію та недопустимо, аби наші іграшки прикрашали новорічні ялинки країн-агресорів! Тож, оформлюючи замовлення на нашому сайті, ви стаєте не просто нашими партнерами, а й друзями, що готові розділити з нами наші цінності!

Ми за свідоме партнерство. Якщо ви плануєте замовляти нашу продукцію, щоб  відправляти її до країн-агресорів, просимо прийняти до уваги нашу позицію - ми відмовляємось співпрацювати з російським бізнесом! Наші іграшки не прикрашатимуть ялинки росії та білорусі!

 Для отримання більш конкретної інформації щодо оптового замовлення ялинкових іграшок від бренду “Різдвяні Історії”, звертайтесь до нас за номерами - 0678508004, 0950518805 або пишіть нам на пошту rizdviani.istorii@gmail.com

Будемо раді співпраці!