0

Ялинкові іграшки ручної роботи з колекції "Захоплення"

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В колекції представлені ялинкові прикраси ручної роботи, виготовлені виключно висококласними фахівцями, які фанатично віддані своїй справі. Склодуви, художники, пакувальники - кожен з них вкладає частину себе, втілюючи, як інколи здається, дивовижну, а інколи й божевільну ідею дизайнера.

 

І це абсолютно нормально, адже кожна людина коли займається своєю улюбленою справою, будь то кулінарія, стрибки з парашутом, музика, мандри, малювання, полювання, риболовля або ще щось, то віддається цьому на повну і отримує максимальний результат і задоволення.

 

Ми створили колекцію ялинкових іграшок ручної роботи, відштовхуючись від захоплень, хобі та справ, які поглинають наші думки та тіло, дають змогу відволіктись від проблем, роблячи щось, що зігріває душу, наповнює серце теплом, а життя сенсом. Це ялинкові прикраси, що поповнять колекцію приємних спогадів, або, можливо, нагадають про давно забуту не втілену мрію.

 

Хочеш написати картину, наприклад, але постійно немає часу? Іграшка “Ельф художник” може стати нібито “маяком” на шляху до її здійснення. Дістанеш з коробки, прикрасиш нею ялинку, а іншим кроком може придбаєш фарби й полотно та втілиш бажане у реальність. Адже це так просто - йти за своєю мрією та робити те, що надихає й додає сил у такий важкий період життя, особливо робити своїми руками.

 

Ми впевнені, що саме ручна робота надає нашим іграшкам ексклюзивності, неповторності і особливої витонченості. Будь-яка ялинкова прикраса від українського бренду “Різдвяні Історії” стане гарним подарунком на будь-яке свято, незалежно від пори року за вікном та чудовим початком для того, щоб не тільки пам'ятати про те, що любиш, а й для того, щоб почати збирати свою особливу колекцію спогадів, незабутніх моментів або навіть мрій.

 

Ми бажаємо всім, щоб якнайшвиде наступила мить, коли одного святкового вечора за вікном буде тихо падати сніг, більше не будуть гудіти сирени, ми зберемось у колі найближчих друзів або родини, вдамося до теплих спогадів про щасливе минуле “ДО” та сміливих мрій про вільне й незалежне “ПІСЛЯ”. А ще ми сподіваємося, що у вашій оселі завжди знайдеться місце для ялинкових іграшок ручної роботи від “Різдвяні Історії”.

Вгору