0

Набори скляних ялинкових іграшок та системи для їх зберігання

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розробляючи колекцію скляних ялинкових прикрас українського бренду “Різдвяні Історії”, ми намагались ділили їх по категоріях не тільки відштовхуючись від певних спогадів, асоціацій, яскравих моментів та подій вашого життя, але ще й так, щоб їм було “не сумно” на вашій ялинці та ви могли у будь-який момент підібрати пару, а можливо навіть цілу родину тій чи інший іграшці.

 

Якщо ви збираєтесь придбати більше ніж одну нашу скляну ялинкову іграшку, але не маєте часу на перегляд всієї колекцій, або розгубились у великому різноманітті і не можете зробити вибір, сміливо обирайте вже готові набори з кількох прикрас, пов'язаних між собою за певним сенсом. Дві, три чи навіть вісім іграшок, які доповнюють одна одну та створять неймовірно гарну та витончену композицію на вашій новорічній ялинці.

 

Оскільки всі наші ялинкові іграшки виключно скляні, то особливу увагу ми вирішили приділити системам для їх зберігання та транспортування. Нам би дуже не хотілось, щоб наші ялинкові прикраси зберігались у застарілих коробках з під взуття, тож ми розробили сучасні, надійні та стильні системи для зберігання та транспортування, які в той же час стануть ідеальним пакуванням в разі їх презентації  будь-кому.

 

Дерев'яна система для зберігання виготовлена з натуральних екологічних матеріалів вручну та прикрашена логотипом бренду “Різдвяні Історії”. Різні розміри коробок підлаштовані під розміри наших скляних прикрас. А завдяки стильному кріпленню збоку, дають можливість поповнювати колекцію прикрас протягом року та збирати такі системи одна на одну, що дуже зручно у використанні вдома та не займає багато місця.

 

Дерев'яна коробка чудово доповнить ваш подарунок при виборі однієї прикраси. Вона ідеально підходить під розмір стандартного брендового пакування, закривається зверху кришкою та виглядає ексклюзивно.

 

Набір ялинкових прикрас зі скла - це чудовий вибір не лише для себе, а й на подарунок близьким чи рідним, який запам'ятається на все життя. Почніть свою сімейну традицію прикрашати новорічну ялинку особливими моментами з вашого життя. Розділіть ці спогади з близькими та рідними людьми. Обирай своє особливе пакування, яке доповнить ваш подарунок та збереже прикрасу на довгі роки, аби ви могли передавати її, як сімейну реліквію з покоління в покоління.

 

Вгору