Маєток Різдвяних Історій

0991025001

0

Відгуки про нас

5.0
6 відгуків
Сортування:
Продовжив цього року збирати свою колекцію ялинкових іграшок від Різдвяних історій. Не знайшов цьогорічних новинок, але із великим задоволенням обрав ще пару іграшок із минулорічної колекції. Сподіваюсь в наступному році побачити щось новеньке)))))
Відповісти
Дякуємо, що другий рік поспіль Ви з нами. Плануємо наступного року порадуваати Вас та всіх інших новинками.
Відповісти
Дякую дівчатам - менеджеркам магазину, за уважність, привітнісь і високу відповідальність. Вдруге замовляємо новорічні набори з кульками для розмальовування і кожен раз отримуємо задоволення не тільки від іграшок, але й від сервісу. Дуже приємно!
Відповісти
Тетяно, дякуємо за приємні слова. Раді бути корисними.
Відповісти
Было бы неплохо сделать формовую игрушку, символизирующую воина ЗСУ. Это было бы очень символично, очень патриотично и очень уместно. Дарю идею)))))) Слава Украине! Слава ЗСУ!
Відповісти
Романе! Дякуємо за Ваш відгук. Ідея вже в роботі)))))) Ми постійно розширюємо нашу колекцію і зараз звісно багато наших новинок виходить із українською символікою і мають патріотичний характер. Слава Україні! Слава ЗСУ!
Відповісти
Приємні іграшки, хоча і недешеві. Добре, що вони наші українські
Відповісти
Дякуємо за відгук. Можливо, в порівнянні із іграшками із піднебесної, наші коштують трохи дорожче. Але це ручна робота, обмежені тиражі, висока якість .... Тож підтримуйте українське!
Відповісти
Велике спасибі за можливість доторкнутися до Різдвяної Казки)
Відповісти
Вгору