0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо. 

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Полтавщина», створена за дизайном Альони Мамай, яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби. 

Символам Полтавщини характерна поєднанням геометричних і рослинних орнаментів. 
Ромб– символізує не матеріальне начало. Перетин його діагоналей утворює хрест - символ вічності.
Сам хрест поєднує Землю (горизонталь) і Небо (вертикаль).
Дуб – символ світового дерева, що росте в раю і з’єднує світи. Це також дерево бога грому і блискавки Перуна, бога сонячної чоловічої енергії, розвитку, життя. Наші предки шанували його за міцність, красу, довговічність. 
Квіти - символізують душі. На кулі з квітами й ромбами бачимо елемент сварги, що своїми промінчиками виглядає з квітки. Промінчики "рухаються" вліво - символ руйнації невігластва, темряви та поганої долі. В поєднанні всіх символів можна прочитати благословення. 
Символічне зображення хмелю (синій орнамент) в поєднанні з хрестами й ромбами також вже можна читати цілим промовлянням! Хміль - це молодість, радість, життєлюбство. У своєму символізмі він схожий із гронами винограду. Хміль є символом молодих Роду і поєднання Родів в молоді сім'ї, невпинний рух поколінь.

Головна мета створення цієї колекції - збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє, повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.
 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Полтавщина"

Артикул 4820001112863
В наявності: 14
1 657 грн
Замовити швидко
Вгору