0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо.

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Луганщина», створена за дизайном Альони Мамай, яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби.

Хвилясті лінії на білій кулі є символом води, символом вічності та водночас плинності часу. Квіти символізують зорі й душі людей, більше пов'язані з дітьми.
Ця куля нагадування про Божественну природу душі, її вічне єство, а також благословення малечі
Ромби на червоній кулі - символи гармонії чоловічого з жіночим началом. Ромб з крапкою всередині - символ засіяного поля, родючості. «Пелюстки" навколо ромба - це зв'язок людини з Космосом. Поєднання символів цієї кулі говорить про те, що всі наші зусилля і плоди від них варто звіряти з Вищим Законом, а також наше життя в цілому.
Трикутник вершиною наверх на білій прикрасі - символ чоловіка. Трикутник вершиною вниз - символ жінки. Орнамент цієї кулі про безперервну взаємодію чоловіка і жінки. Побажання збереження і примноження кожним своєї природи, що дасть змогу якнайповніше проявлятись протилежному.

Головна мета створення цієї колекції - є збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє, повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.
 

трохи дорого, але дуже круто
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Луганщина"

Артикул 4820001107227
В наявності: 19
1 657 грн
Замовити швидко
Вгору