0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо. 

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Херсонщина», створена за дизайном Альони Мамай, яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби. 

Чорний колір означає саму мати-землю. Ромб прадавній символ врожаю і плодючості, поєднує жіноче начало і чоловіче (трикутник нижній і верхній). Дуже часто ромб вважають просто жіночим символом, бо він про родючість. Квіти зазвичай є символом зірок, душ і дітей. А також дівочої краси.
Білий колір символ чистоти, початку всього, а також є символом самого раю (Ирію). Півень - провісник світанку. Символ світла, що подолало темряву. Сторож добра. Квіти - символи душ. Чорний колір підкреслює силу білого.
Червоний колір є символом небесного вогню. Дерево Життя символізує Всесвіт, в якому для кожної істоти є своє місце, де кожне явище підпорядковане вищим правилам. Також символізує Рід і родину.

Головна мета створення цієї колекції - є збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє, повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.
 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Херсонщина"

Артикул 4820001107104
В наявності: 16
1 657 грн
Замовити швидко
Вгору