0

Ялинкова куля "Лісовик" з унікальної авторської колекції "Українська міфологія", яка створена художником Анною Масленнік.

Або Полісун-дух лісу чи господар лісу. Мешкає лісовик в густих зарослях дерев або в дуплах сухих дерев.

На голові носить оленячі роги ,а на тілі кожух із трав та листя. Лісовику підкоряються всі та все живе і не живе у лісі. Він має вплив на рослини та звірів та тримає все в балансі.

Люди вшановують лісовика 16 серпня  приносячи до лісу хліб або інші пожертви. Навесні роблять коми (оладки) і приносять до берлоги ведмедів.

Таким чином, нагодовуючи підлеглих лісовика, люди вірять він не зробить шкоди та не випустить диких тварин в селища, міста та прилісові дороги.

Авторський дизайн, сенс та любов у кожному мазку фарби, дбайливе пакування та ручні процеси на кожному етапі виготовлення –

все це невеличкі секрети неперевершеності наших новорічних прикрас.

Діаметр кулі 100 мм.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Ялинкова куля "Лісовик" з колекції "Українська міфологія"

Артикул 4820001106817
В наявності: 11
565 грн
Замовити швидко
Вгору