0

Ялинкова куля " Повітруля" з унікальної авторської колекції "Українська міфологія", яка створена художником Анною Масленнік.

(Вітряниця)- донька гірських вітрів. Легка та тендітна Повітруля має здатність пересуватися у повітрі не торкаючись землі. Її руки перетворюються на крила під час польоту. Повітруля має юну зовнішність та довгі золотаві коси. Може загіпнотизувати зустрівшись з кимось віч на віч.

Це істота, яка нашіптує різні думки парам закоханих та підштовхує їх один до одного. Вона залюбки допомагає парам у любовних справах і береже статки та власність тих чоловіків які балують своїх коханих жінок.

Вважається що якщо чоловіку 9 ночей підряд сниться кохана то на 10 ніч в її образі спускається з полонини Повітруля.

Авторський дизайн, сенс та любов у кожному мазку фарби, дбайливе пакування та ручні процеси на кожному етапі виготовлення – все це невеличкі секрети неперевершеності наших новорічних прикрас.

Діаметр кулі 100 мм.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Ялинкова куля ""Повітуля" з колекції "Українська міфологія"

Артикул 4820001106848
В наявності: 34
727 грн
Замовити швидко
Вгору