0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо. 

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Київщина», створена за дизайном Альони Мамай,  яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби. 

На білій кулі червоно-чорний орнамент - це поєднання чоловічого та жіночого начал. Пташиний слід був оберегом. Символізує владу, заступництво, цілісність. Символ Бога-Сонця, який вважався птахом.
Баранячі ріжки символ багатства, чоловічої сили, пов'язується із завитками молодих пагонів.
Поєднання символів на цій кулі несе послання про прихильність вищих сил Жіночого і Чоловічого прояву в фізичному світі. Вона є побажанням процвітання.
На білій кулі з червоним орнаментом хрест є символ  чоловічого начала. Крім того, це знак центричності простору, гармонії чотирьох стихій. Знак Творця. 
8-кутні зірки його бокам жіночий знак. Невеликі символи між хрестами з ружами - квіти, що символізують дітей. Ця куля про мир і злагоду в сім'ї та здорове потомство.
На червоній кулі зорі, складені у форму Алатир  це зв'язок людини з Космосом. Оберіг від хвороб і безсилля. А ромб є поєднанням чоловічого і жіночого. Ця куля - побажання людині самій  бути продовженням Бога на Землі, піклуючись про неї. Мудро поводитись в житті. Крапочки - символи зерна. Всі наші вчинки, як засіяне зерно, дають врожай.

Головна мета створення цієї колекції - є збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє, повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.
 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Київщина"

Артикул 4820001107265
Немає в наявності
1 657 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Вгору