0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо. 

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Одещина», створена за дизайном Альони Мамай, яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби. 

Коричнева куля складається з ромбів, які є символом союзу неба і землі. А знаки всередині ромбів означають життя і беруть свої джерела з давніх рун. Трикутники, що знаходяться зверху є символом жіночого начала, а трикутники знизу (догори вістрям) - символ чоловічого. Крапки означають  душі дітей, які ще тільки мають народитись.
Біла куля оздоблена символами багатства й достатку, що схожі на баранячі ріжки. Тут також присутній ромб із крапкою всередині й разом вони символізують засіяне поле.
Золота куля ніби поєднує в собі символи попередніх, але ріжки (вони ще звуться грабельками) є символами дощу, який дає врожай.

Головна мета створення цієї колекції - збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє, повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.
 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Одещина"

Артикул 4820001112900
Немає в наявності
1 657 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Вгору