0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо. 

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Гуцульщина (Косівщина)», створена за дизайном Альони Мамай,  яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби. 

В цій колекції поєднаний символізм вишивки в кольорах косівської кераміки. Самі кольори також мають прадавній зміст: білий - колір Всесвіту, колір творення. Коричневий - колір матері-Землі, зелений - колір природи (флора і фауна), а жовтий - то колір Сонця. Орнаменти куль перегукуються між собою перш за все ромбами та трикутниками з крапками, що означають жіноче й чоловіче начало в житті та творення буття при їх поєднанні. Квіти й пелюстки - шана матері-Природі. Присутня тут і квітка Алатир на білій кулі, з якої росте Цар-Древо, що дало початок всім формам життя: від рослин до людей.

Головна мета створення цієї колекції є збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє, повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Косівщина"

Артикул 4820001112948
Немає в наявності
2 467 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Вгору