0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо. 

 

 

 

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Харківщина», створена за дизайном Альони Мамай,  яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби. 

Виноград – оберіг сім’ї та родючості. Візерунки з виноградною лозою та гронами символізують щасливе сімейне життя, радість народження дитини. Сад-виноград – це життєва нива, на якій чоловік є сіячем, а жінка має обов’язок ростити й плекати дерево їхнього роду. Цей візерунок зображали і на жіночих, і на чоловічих сорочках, і, звісно ж, на весільних та родинних рушниках.
З давніх-давен на Україні святили мак і ним обсівали людей і худобу, бо вірили, що мак має чарівну силу, яка захищає від усякого зла. А ще вірили, що поле після битви навесні вкривається маками. Ніжна трепетна квітка несе в собі незнищенну пам’ять роду. Дівчата, в сім’ї яких був загиблий, з любов’ю і сумом вишивали узори маку на сорочках, а на голови клали віночки з семи маків, присягаючи цим зберегти й продовжити свій рід.
І в цій колекції бачимо квітку Алатир - основу Всесвіту за віруванням наших предків. Ромб поруч з цією квіткою - вирування життя, благословенне вищими силами. І дано тому життю поживу на всіх рівнях - ромби з крапками - це і про врожай, і про прихід дітей в Роди, і про окоти в худоби. Достаток, розвиток і зв'язок з Вишнім символізує ця куля.

Головна мета створення цієї колекції - збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє,  повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.

 

 

 

замовляв такий набір для своїх родичів у багатостраждальний Харків, їм дуже сподобалось
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Харківщина"

Артикул 4820001112825
В наявності: 14
1 657 грн
Замовити швидко
Вгору