0

Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальним орнаментом, який зберігається вже багато століть, передається із покоління в покоління, зображується на вишиванках, посуді, деталях домашнього побуту, тощо. 

КОД НАЦІЇ на скляних ялинкових прикрасах ручної роботи серії «Гуцульщина», створена за дизайном Альони Мамай,  яка ретельно продумала кожен міліметр іграшки, вклала сенс, частину своєї душі та любові до України в кожен мазок фарби. 

На чорній кулі зображено дуже древній знак з трикутників.
Мокоша - покровителька землеробства і жіноцтва. Саме вона пряде нитку життя. Квітка-ружа - символ сонця, процвітання, торжества світла над темрявою.
На Гуцульщині ромби символізують землю, засіяне поле. Цими символами оздоблена коричнева куля. Між собою вони подекуди складаються в хрести - символи вогню зігріваючого і життєдайного. А ріжки - символи влади й багатства. Це ріжки оленів, що везуть на собі владику неба Сонце.
Червона куля оздоблена косим хрестом - поєднанням сил неба й землі, союзом між ними. 
Ромби - символи врожаю, й символічне зображення рослин, які намальовані на боках кулі. Присутня тут і квітка Алатир, з якої бере початок наш Всесвіт.

Головна мета створення цієї колекції - збереження коду нації, популяризація українського орнаменту та можливість передавати цю пам’ять своїм нащадкам, навчаючи їх “читати” своє рідне, справжнє, повертаючи спадок й міцний та безперервний зв’язок Роду.
 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Набір куль на ялинку "Гуцульщина"

Артикул 4820001112986
Немає в наявності
2 467 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Вгору