0

Ялинкова куля "Мавка" з унікальної авторської колекції "Українська міфологія", яка створена художником Анною Масленнік.

Мавки - це душі померлих дівчат. Вони живуть у полях та лісах. Мають вигляд гарних молодих дівчат із довгим волоссям прикрашеним квітами та у тонких світлих сорочках.

Мавки можуть мати не лише жіночу, а і чоловічу стать. Ці міфічні істоти не відбивають тіні. Навесні, щойно починають танути сніги, мавки висаджують квіти біля печер, струмків, річок. З розквітом рослинності вони танцюють по молодій травичці та гойдаються на гілках дерев. Тим, хто зайшов без дозволу в місця перебування Мавок, вони шкодять, збиваючи з дороги або лоскочучи. Підчиняться мавки лісовику і бояться Чугайстра. Оберегом від Мавок є полинь.

Авторський дизайн, сенс та любов у кожному мазку фарби, дбайливе пакування та ручні процеси на кожному етапі виготовлення – все це невеличкі секрети неперевершеності наших новорічних прикрас.

Діаметр кулі 100 мм.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Ялинкова куля "Мавка" з колекції "Українська міфологія"

Артикул 4820001106824
В наявності: 2
727 грн
Замовити швидко
Вгору