0

Ялинкова куля "Годованець" з унікальної авторської колекції "Українська міфологія", яка створена художником Анною Масленнік.

Міфічна істота яка допомагає хазяїну по господарству, охороняє оселю, примножує багатство, гарний врожай і впливає на корисні знайомства. На відміну від домовика головна властивість годованця матеріальна користь. Розповсюджується дія годованця тільки на території хати і він прив'язаний саме до місця, а не до сім'ї як домовик. Годованець має здатність перевтілюватися у будь кого і будь що.

Авторський дизайн, сенс та любов у кожному мазку фарби, дбайливе пакування та ручні процеси на кожному етапі виготовлення – все це невеличкі секрети неперевершеності наших новорічних прикрас.

Діаметр кулі 100мм

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Ялинкова куля ""Годованець" з колекції "Українська міфологія"

Артикул 4820001106794
Немає в наявності
511 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Вгору