0

Ялинкова куля "Ярчук" з унікальної авторської колекції "Українська міфологія", яка створена художником Анною Масленнік.

Міфічна істота в українських народних повір'ях — пес з вовчими іклами, якого боїться нечиста сила. 

Один з найпозитивніших персонажів української міфології. Ярчуком вважали перше цуценя від третього покоління собак які ощенилися вперше.

Це мав бути чорний цуцик з вовчими іклами. Його оберігали від самого народження і намагались нікому не показувати доки він стає міцним та дужим,

оскільки його чарівною властивістю було відганяння нечесті від сім'ї в який мешкав ярчук. Укус такого пса для нечистого означав 100% смерть..

Тому всі темні істоти місцину де живе ярчук обходили стороною…

Авторський дизайн, сенс та любов у кожному мазку фарби, дбайливе пакування та ручні процеси на кожному етапі виготовлення – все це невеличкі секрети неперевершеності наших новорічних прикрас.

Діаметр кулі 100 мм.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Ялинкова куля "Ярчук" з колекції "Українська міфологія"

Артикул 4820001106886
В наявності: 9
511 грн
Замовити швидко
Вгору