0

Ялинкова куля "Перелесник" з унікальної авторської колекції "Українська міфологія", яка створена художником Анною Масленнік.

Істота метаморфоз Української міфології. Здатен перевтілюватися в будь якій чоловічий образ. Українці вірили, що якщо жінка дуже тужить за своїм коханим то до неї приходить перелесник у вигляді втраченого коханого. За проведені ночі дарує коштовні подарунки і оберігає скарби. Спускається до землі у вигляді падаючої зірки. Оберігом від чар перелесника слугують такі рослини як рута, тойя та маруна.

Авторський дизайн, сенс та любов у кожному мазку фарби, дбайливе пакування та ручні процеси на кожному етапі виготовлення – все це невеличкі секрети неперевершеності наших новорічних прикрас.

Діаметр кулі 100 мм.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Всі замовлення відправляються Новою поштою (доставка 2-3 дні) та Укрпоштою (виключно наложений платіж, доставка 5-14 днів). Доставку сплачує отримувач. Орієнтовна вартість та термін доставки розраховується при оформленні замовлення.  

Самовивіз доступний тільки з міста Клавдієво-Тарасове (Київська область, Бородянський район). Для вибору варіанту доставки "Самовивіз" у графі "Місто" при оформленні замовлення потрібно ввести "Клавдієво-Тарасове". 

Оплатити іграшки можна онлайн через цілком безпечний сервіс WayforPay, який дозволяє сплачувати картками Mastercard/Visa/UnionPay, або на реквізити ФОП. В разі, якщо при оформленні замовлення ви обрали наложений платіж, то оплату іграшок можно провести при отриманні у відділенні Нової пошти та Укрпошти.

Ялинкова куля "Перелесник" з колекції "Українська міфологія"

Артикул 4820001106831
В наявності: 8
603 грн
Замовити швидко
Вгору